- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Pro ženyModerní technologie prorůstají našimi životy, mnohdy jsou ale velmi přínosné

Moderní technologie prorůstají našimi životy, mnohdy jsou ale velmi přínosné

Objevují se absolutně všude, v každém výrobním odvětví a tudíž není ani divu, že se jich využívá při úpravě estetických nedostatků. Jedná se o velmi efektivní služby, které pomáhají překonávat nesnadný čas nebo komplex ze vzhledu.

Šetrné metody, které vedou ke kráse

Možná vás nyní napadne nějaká kvalitní kosmetika, která mnohé zamaskuje a přinese samozřejmě jistou krásu. Bohužel vás musíme zklamat, tentokrát se nebudeme soustředit na efektivní kosmetické přípravky, které by se rozhodně neměly podceňovat, ale rovnou navštívíme celý komplex zkrášlujících služeb, které je dostupné všem, kteří potřebují nějakou estetickou úpravu. Dermatologická klinika v Praze má bohaté zkušenosti s moderní technologií a rovněž má i odborný tým lékařů, kteří zákroky provádí. Již nikoho nemusí srážet jisté problémy, které souvisí se vzhledem. Pojďme si představit nejčastěji prováděné zákroky, které již mnohým klientům pomohly vrátit se zpět do mládí.

  • Zaměříme se v první řadě na vrásky nebo jiné nedokonalosti, které již nezvládá unavená pokožka. Nejedná se o žádnou operaci, ale o lifting obličeje, který se dá samozřejmě provést různými způsoby. Za pomoci certifikovaných přístrojů nebo speciálních nití, které mohou být napuštěny kyselinou hyaluronovou. Ta podpoří zhutnělou pokožku k další činnosti a tím dochází nejen k vypnutí obličejové části, ale rovněž k obnově činnosti kůže.
  • Kyselina hyaluronová sehraje další významnou roli, pokud potřebujete zařídit zvětšení rtů nebo jejich případnou modelaci. Lékař lokálně umrtví rty a následně podle dohody a také rysů obličeje vpravuje malé dávky tekutiny do rtů. Výplň se stává velmi dobře přijatelnou pro tělo a nevyvolává žádné alergické reakce.
  • V případě problémů s očními víčky a mohou to být jak horní, tak dolní, se nevyhnete operaci očních víček. Vše je ovšem prováděno s citem na estetický vzhled, tudíž nehrozí, že vám po zákroku zbydou nevzhledné a překážející jizvy. Naopak získáte krásně rozjasněný obličej.

To je samozřejmě jen malá ukázka, kterou na klinice estetické medicíny můžete očekávat. Rovněž si zde můžete zařídit hezčí postavu, odstranění nevzhledných strií nebo celulitidy. Nabízí se zde mnoho dalších zajímavých služeb a konec konců dojde i na vysoce kvalitní kosmetické přípravky.

Subscribe Today

GET EXCLUSIVE FULL ACCESS TO PREMIUM CONTENT

SUPPORT NONPROFIT JOURNALISM

EXPERT ANALYSIS OF AND EMERGING TRENDS IN CHILD WELFARE AND JUVENILE JUSTICE

TOPICAL VIDEO WEBINARS

Get unlimited access to our EXCLUSIVE Content and our archive of subscriber stories.

Exclusive content

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

Latest article

More article

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme