- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyKdy si udělat čas na výměnu stěračů? 

Kdy si udělat čas na výměnu stěračů? 

Špatně fungující stěrače nejen, že horší viditelnost při jízdě, a tím pádem se můžete ohrozit, ale také můžete ohrozit další lidi jedoucí kolem vás. Navíc riskujete poškození předního skla, jelikož se ze stěračů, především z těch ramínkových, mohou uvolňovat malé kovové částečky. Myslíte si, že jsou vaše stěrače v pořádku a ještě nejsou připraveny na výměnu? 

Výměna stěračů, kdy ji provádět

Jistě nemusíte mít strach, že byste špatnou funkci stěračů nepoznali. Prvním znakem je vrzání, poskakování, ale také zanechání šmouh, kapek nebo rovnou celé pásy. Abyste se tomuto vyhnuli, je dobré stěrače měnit každé jaro. V zimě totiž stěrače dostávají kvůli mrazu a soli pořádně zabrat. V létě je to zase působící slunce, které negativně ovlivňuje stírací gumu.

Jedny za méně, druhé za více

Ať už se rozhodnete pro značkové stěrače nebo neznačkové stěrače, je v podstatě jedno. Určitě ale nekupujte neověřené produkty, které jsou podezřele levné. U značkových si sice o něco více připlatíte, ale budete mít jistotu, že délka stěračů, kterou váš vůz potřebuje, bude správná. V případě, že se rozhodnete pro neznačkové, raději se dvakrát přesvědčte než produkt koupíte. Pokud budou stěrače krátké, nesetřou celou plochu. Naopak pokud budou příliš velké, mohou o sebe zavazet. 

Nakupujte chytře a u kvalitního prodejce

Výhodné a také praktické bude, když budete nakupovat stěrače v prodejně autodoplňků, nejlépe však online. Tak budete mít čas a klid pro výběr správných stěračů. U vybraných online prodejců je také možnost filtrování, kam vložíte model vašeho auta i rok výroby a ihned uvidíte, jaké stěrače budou ideální pro vaše auto. S výměnou zbytečně dlouho neotálejte, neušetříte tak, akorát si zaděláte na potíže. Prohlédněte si nabídku na Autodoplňky-obchod.cz. Jedná se o spolehlivý eshop s produkty za rozumné ceny.  

Subscribe Today

GET EXCLUSIVE FULL ACCESS TO PREMIUM CONTENT

SUPPORT NONPROFIT JOURNALISM

EXPERT ANALYSIS OF AND EMERGING TRENDS IN CHILD WELFARE AND JUVENILE JUSTICE

TOPICAL VIDEO WEBINARS

Get unlimited access to our EXCLUSIVE Content and our archive of subscriber stories.

Exclusive content

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

Latest article

More article

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme