- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyJak odstranit zápachy zvířecích miláčků či ty, které jsme způsobili sami?

Jak odstranit zápachy zvířecích miláčků či ty, které jsme způsobili sami?

Naše domácí mazlíčky bezmezně milujeme a nedáme na ně dopustit. Čas od času se však nehody stávají. Domácí miláček přijde s průjmem, zvracením, případně s naším pozdním příchodem z práce nejdeme u dveří malou loužičku. K odstranění zápachu nám někdy postačí nehodu setřít, jindy však používáme různé čistící prostředky, které nás nečistot a zápachu zbaví. S tím však může pomoci Odstraňovač zápachu Woldoclean, dokonale funguje nejen na zvířecí pachy, ale také na rozlité mléko, odpadkové koše, toalety, zvířecí klece nebo koberce.

Jak postupovat při odstraňování nečistot a zápachu

Enzymatický odstraňovač zápachu je koncentrát, jehož obsažené mikroorganismy rozkládají zvířecí pachy, ale také pachy způsobené lidským faktorem. Před použitím je potřebné produkt pokaždé protřepat. Poté jej smíchejte s vodou v poměru 1:1. Výsledným roztokem nakonec 5x – 6x během 5 minut postříkejte oblast, ze které mají být odstraněny pachy, překryjte jej potravinářskou fólií a nechejte působit po dobu 48 hodin. Poté fólii odstraňte a pokud není místo suché, nechejte jej volně doschnout.

Koncentrát používejte pouze na voděodolné a stálobarevné povrchy, skladujte jej na suchém místě při teplotě od 5 °C do 25 °C.

Upozornění

Odstraňovač pachů je vyroben na bázi vody, je nutné používat jej pouze na voděodolné a stálobarevné povrchy. Před jeho použitím je vhodné vyzkoušet snášenlivost povrchu na skrytém místě. Pro čištění koberců nebo čalounění vždy pečlivě čtěte doporučení výrobce a dbejte pokynů. Nikdy nepoužívejte na elektronické přístroje či zařízení. Vždy je přesuňte do bezpečné vzdálenosti. Odstraňovač zápachů Woldoclean obsahuje alergen, proto při práci s ním používejte ochranné prostředky, například rukavice. Uchovávejte jej mimo dosah dětí.  

Subscribe Today

GET EXCLUSIVE FULL ACCESS TO PREMIUM CONTENT

SUPPORT NONPROFIT JOURNALISM

EXPERT ANALYSIS OF AND EMERGING TRENDS IN CHILD WELFARE AND JUVENILE JUSTICE

TOPICAL VIDEO WEBINARS

Get unlimited access to our EXCLUSIVE Content and our archive of subscriber stories.

Exclusive content

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

Latest article

More article

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme