- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyKomplexnost a celostní pohled na zdraví jako základ harmonie

Komplexnost a celostní pohled na zdraví jako základ harmonie

Imunitní systém je pro zdraví mimořádně důležitý. Nejen v boji s běžnými onemocněními, jako je nachlazení či chřipka, ale i při infekcích, či různých civilizačních onemocněních.

Tento náš obranný mechanismus dokáže rozpoznávat v těle nežádoucí procesy či různé druhy zátěží (jako jsou bakterie, viry, plísně, parazity, těžké kovy atd.). Kdy imunitní systém dobře funguje, dokáže proti takovým zátěžím vytvářet protilátky a udělá vše pro to, aby se jejich zbavoval.

Pokud je však náš organismus a naše imunita v nerovnováze, tak naše přirozená obranyschopnost nemusí správně fungovat. Tehdy může být dobré její napomoci a pokusit se ji opět dostat do rovnováhy. Můžeme náš organismus zharmonizovat, odlehčit a opět dát prostor naší přirozené obranyschopnosti a umožnit našemu tělu zdravé fungování.

Bylinkové zdraví na talíři. Obnoví vaše síly, pomohou v boji s chorobami a dodají energii.

Odpovědnost za své zdraví si nese každý sám – stejně jako odpovídající následky

Každý z nás může převzít za své zdraví odpovědnost do vlastních rukou tím, že zvýší svou péči o to, jak se stravujeme, co do svého života přijímáme, jak se cítíme, chováme zda jednáme a rovněž úpravou našich životních hodnot a priorit. Všichni neseme zodpovědnost za svůj život. Proto je na nás, zda si dáme naše zdraví na první místo, nebo zda ho budeme zanedbávat – a následně samozřejmě i nést následky. Stejně je velmi důležité, zda jsme pro své zdraví ochotni něco udělat a případně obětovat. Protože pokud chceme mít dobré zdraví a dobrou imunitu, musíme pro to většinou něco udělat. Dobrá imunita nám většinou nepadne jen tak sama do náruče. Je to však i výhoda, protože každý, kdo se dosud trápil se slabou imunitou se tím může inspirovat, vyzkoušet si ji zlepšovat a postupně vybudovat silnou odolnost a pevnou imunitu.

Jak podpořit a nastartovat imunitu?

Podpořit a nastartovat imunitu a rovnováhu v těle, můžeme různými způsoby. Například můžeme dbát na harmonickou a zdravou životosprávu, stravování, pohyb a také na harmonické myšlení či vnímání světa, života a našich zkušeností. Překvapivě tomu mohou pomáhat i zdravé a harmonické vztahy.

Netradiční způsob léčby či zvyšování imunity – biorezonance.

Rovněž si můžeme pomoci například doplněním potřebných živin konzumací vitaminů, pitím bylinkových čajů, užíváním výživových doplňků, nebo například i diagnostickou a terapeutickou metodou jakou je biorezonance. Tato metoda je součástí holistické medicíny. Biorezonance se provádí pomocí speciálního přístroje od firmy BICO OPTIMA. Tento německý terapeutický přístroj je využíván v Německu, Švýcarsku, Itálii, Česku a na Slovensku. Zmíněný přístroj vyzařuje elektromagnetické vlny, které by měly působit na elektromagnetickou a biochemickou rovnováhu lidského těla.

Tímto působením by měl dát podpořit nástup sebeléčení a postupně se tak může napomáhat funkčnost případných poruch těla. Díky takovému působení elektromagnetických vln se tělo může snadněji detoxikovat a eliminovat z těla různé druhy již zmíněných zátěží (jako jsou různé druhy mikroorganismů). Přístroj Bicom Optima se snaží o harmonizaci organismu odstraněním zdravotních energetických blokád a zprůchodněním meridiánů – sice jedná o oblast, která se pohybuje v dnešní medicíně na velmi tenkém ledě, avšak již mnoho zkušeností a výzkumů poukazuje na velký terapeutický přínos takového přístupu. Biorezonanční přístroj působí na organismus s určitými frekvenčními podněty – „vhodně“ nastavenými frekvencemi a informacemi tak, aby mu to mohlo pomáhat opět správně fungovat. Tyto frekvence je možné nahrát do takzvaného „čipu“ – v podstatě podobným způsobem jako jsme naučen přenášet informace v počítačích.

Subscribe Today

GET EXCLUSIVE FULL ACCESS TO PREMIUM CONTENT

SUPPORT NONPROFIT JOURNALISM

EXPERT ANALYSIS OF AND EMERGING TRENDS IN CHILD WELFARE AND JUVENILE JUSTICE

TOPICAL VIDEO WEBINARS

Get unlimited access to our EXCLUSIVE Content and our archive of subscriber stories.

Exclusive content

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

Latest article

More article

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme